I'm Hatef
Web Designer/Programer/‌Blogger/Geek


بسیار ازتون سپاسگزارم که قصد حمایت از من رو دارید. خیلی ازتون ممنونم. به روش های زیر می تونین از هاتف حمایت مادی و معنوی کنین تا هاتف به مسیر خودش ادامه بده. حمایت هاتون فراموش نمیشه و محبت و احساساتم رو در پاسخ بهتون ارسال می کنم . امیدوارم که بتونم همیشه براتون کار کنم و براتون بسازم و کارهایی کنم که دوست داشته باشین به روش های زیر می تونین از من حمایت کنین

حمایت مالی

می تونین از من حمایت مالی کنین یا به اصطلاح یه فنجون قهوه یا یک کاپ کیک یا یک پاستا مهمونم کنین. اگر قصدتون مهمون کردن منه می تونین توی توضیحات بنویسید که من رو مهمون کردین که فلان چیز رو بخرم. اگر هم حمایت مالی ساده است هم باز ازتون خیلی ممنونم و مرسی که از من حمایت می کنید تا به مسیر ادامه بدم و دلسرد نشم. همه اش دلگرمیه و من براتون گرمی احساساتم رو در

حمایت مالی با مبلغ دلخواه
حمایت ده هزار تومانی

کتاب و محصولات معنوی بهم هدیه کنین ؟

خیلی من رو خوشحال می کنین اگر می خواین بهم کتاب یا قطعه ای موسیقی یا فیلمی هدیه بدین . برای اینکار تنها کافیه به سایت ها و اپ های رسمی تهیه کتاب (فیدیبو ٬ طاقچه ٬ کتابراه ) و یا سایت تهیه موسیقی (بیپ تیونز ٬ بلند گو) و یا سایت تهیه قانونی فیلم و سریال (اوپرا شاپ ٬ آپ نما ) برای من کتاب ٬ فیلم یا موسیقی هدیه کنین و من رو حسابی خوشحال کنین . بعد از خریدتون می تونین بهم ایمیل بزنین به آدرس زیر و لینک خرید رو برای من بفرستین . یا می تونین قبل از خرید در صورت نیاز حساب کاربری من در اون سایت ها رو از طریق ایمیل زیر بپرسید تا بهتون پاسخ بدم

hi@hatefix.ir

محصولات فرهنگی بهم معرفی کنین؟

نیازی نیست حتما این آثار رو برام بخرین. اگر موزیک خیلی قشنگ یا فیلم خیلی خوب یا کتاب خیلی خوب خوندین می تونین با من به اشتراک بذارینش .. خیلی خوشحال میشم که من هم اونها رو تجربه کنم و بخونمشون ... همیشه تجربه کردن رو دوست دارم .

hi@hatefix.ir

یه چیز جالب پیدا کردین ؟ باهام به اشتراک بذارینش ..

می تونین برام ایمیل کنین هرچیزی که فکر می کنین شاید باحال باشه منم بدونم و در موردش یاد بگیرم . هیچ وقت نگین شاید مسخرتون کنم و یا شاید علم من از شما بیشتر باشه . باهام صحبت کنین و چیزهای جالبی که می دونین یا به گوشتون خورده به منم یاد بدین . خیلی دوست دارم بشنومشون و یاد بگیرم . حتما از ایده ها و نظراتتون با من حرف بزنین و با من به اشتراک بذارینشون.

hi@hatefix.ir

دوست دارین دلگرمی بدین برای ادامه راه ..؟

همیشه همه چیز مادی نیست . گاهی احساساتن که باعث میشن آدم بتونه به راهش ادامه بده و به زنده بودنش .. می تونین با ارسال ایمیل ها نظرتون رو در مورد وبلاگ بگین . نقدش کنین یا نقاط قوتش رو بهم بگین تا قوی ترش کنم . می تونین بهم هرچی که توی دلتون هست بگین . خیلی خوشحالم می کنه . دلگرمی دادن می تونه من رو در ادامه این راه حسابی کمک کنه و بهم روحیه بده برای شروع کارهای جدید تر .

hi@hatefix.ir

من رو معرفی کنین ...

یه راه حمایت از من هم صحبت کردن از من در وبلاگ هاتونه . اگر مطلبی از من رو خوشتون اومد می تونین اون رو هم رسانی کنین . می تونین به دوستانتون من رو معرفی کنین . می تونین ویدیوهام رو ببینین و این ها همش به من دلگرمی میده که چند نفر من و مطالب من رو دوست دارن پس من هم ادامه میدم و می نویسم ... این هم می تونه یک راه باشه برای اینکه به من بگین به درد نخور نیستم و هنوز هم می تونم مطالبی بسازم یا بنویسم یا کارهایی بکنم که چند نفر خوششون بیاد .

یادگاری ؟ ...

خیلی یادگاری ها رو دوست دارم و نگه میدارم . اگر هنر خاصی دارین یا قلم خوبی دارین یا هرچیزی که هست و دوست دارین بهم اون رو یادگاری بدین می تونین این کار رو انجام بدین . فقط کافیه اون کار رو برام به آدرس زیر ایمیلش کنین . بعد از اینکه به یک حد نصاب رسید یک صفحه براش درست می کنم و هدایایی که مجاز به انتشارشون بودم رو در اون صفحه قرار میدم . یادگاری گرفتن از دوستان هم خودش یه نشانی از محبت و لطف شماست به من . اگر دوست دارین شی ای فیزیکی بهم یادگاری بدین می تونین با آدرس ایمیل زیر مکاتبه کنین تا یک راه درست برای دریافت یادگاریهای فیزیکی شما داشته باشم .

hi@hatefix.ir


.. می‌تونین من رو ببینید در